Paranormal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paranormal

vitajte
 
Příjem§Latest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Doppleganger

Goto down 
+3
Miky
Olitiau
Popkiller
7 posters
AutorZpráva
Popkiller
Paranormal kids
Paranormal kids
Popkiller


Poeet p?íspivku : 75
Age : 32
Location : Šaľa, Slovakia
Registration date : 06. 02. 08

Doppleganger Empty
PříspěvekPředmět: Doppleganger   Doppleganger Icon_minitimeWed Feb 13, 2008 9:45 pm

Poculi ste uz o tomto myte ze kazdy clovek ma niekde na svete svojho Doppleganger, cize uplne identickeho dvojnika, ktory je aj jeho presnym opakom (teda ak je clovek dobry, tak Doppleganger je zly,atd) ? A ze ak by sa ty dvaja niekedy stretli, obaja by zomreli ... neviem mna teraz tento myt docela zaujal aj ked pochybujem ze to je pravda tak by som chcel pocut vas nazor
Návrat nahoru Goto down
Olitiau
Sasabonsam(Africa dragon)
Sasabonsam(Africa dragon)
Olitiau


Poeet p?íspivku : 117
Age : 32
Location : Povazska bystrica,Slovakia
Registration date : 02. 02. 08

Doppleganger Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doppleganger   Doppleganger Icon_minitimeWed Feb 13, 2008 9:47 pm

Tak toto počujem prvý krát.Znie to velmi zajímavé že by som mal náhodou nejakého dvojníka napr z Číny ale dost na to neverím ale možne to je...
Návrat nahoru Goto down
http://www.paranormalzone.estranky.cz
Miky
Paranormal future
Paranormal  future
Miky


Poeet p?íspivku : 101
Registration date : 03. 02. 08

Doppleganger Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doppleganger   Doppleganger Icon_minitimeThu Feb 14, 2008 12:19 pm

Já bych řekl že je to pravda jednou to bylo takýhle případ ve Věřte Nevěřte že prostě jednoho chlápka dvojník vyloupil krám a oni pak zbalili toho dvojníka co to neudělal,ale pak se to vyřešilo docela mě to zaujalo a byl to fakt tak newim
Návrat nahoru Goto down
paci182
I Want To Believe
I Want To Believe
paci182


Poeet p?íspivku : 143
Age : 33
Location : Boskovice
Registration date : 13. 02. 08

Doppleganger Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doppleganger   Doppleganger Icon_minitimeSat Feb 16, 2008 6:12 pm

dvojnika z nas ma určitě hodně lidi ale aby měli takovou moc tak to určitě ne podle mě
Návrat nahoru Goto down
http://ava-plus44.com
SHAQ
Paranormal kids
Paranormal kids
SHAQ


Poeet p?íspivku : 37
Age : 32
Registration date : 16. 02. 08

Doppleganger Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doppleganger   Doppleganger Icon_minitimeSun Feb 17, 2008 1:12 am

O tom už jsem někde slyšel.Říkali že je ještě jedna opačná Země.Ale to už je úplná blbost. Laughing
Návrat nahoru Goto down
paci182
I Want To Believe
I Want To Believe
paci182


Poeet p?íspivku : 143
Age : 33
Location : Boskovice
Registration date : 13. 02. 08

Doppleganger Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doppleganger   Doppleganger Icon_minitimeSun Feb 17, 2008 1:14 am

SHAQ napsal:
O tom už jsem někde slyšel.Říkali že je ještě jedna opačná Země.Ale to už je úplná blbost. Laughing
jj na takovy kksyny nevěřim Very Happy
Návrat nahoru Goto down
http://ava-plus44.com
Johnny_Morrison
Area 51 Founder
Area 51 Founder
Johnny_Morrison


Poeet p?íspivku : 48
Age : 30
Registration date : 11. 02. 08

Doppleganger Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doppleganger   Doppleganger Icon_minitimeSun Feb 17, 2008 1:21 am

paci182 napsal:
SHAQ napsal:
O tom už jsem někde slyšel.Říkali že je ještě jedna opačná Země.Ale to už je úplná blbost. Laughing
jj na takovy kksyny nevěřim Very Happy
mně to zas tak nereálný nepřijde vždyť si vemte že už i vědci umějí vytvořit paralerní vesmír!
Návrat nahoru Goto down
paci182
I Want To Believe
I Want To Believe
paci182


Poeet p?íspivku : 143
Age : 33
Location : Boskovice
Registration date : 13. 02. 08

Doppleganger Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doppleganger   Doppleganger Icon_minitimeSun Feb 17, 2008 1:23 am

Johnny_Morrison napsal:
paci182 napsal:
SHAQ napsal:
O tom už jsem někde slyšel.Říkali že je ještě jedna opačná Země.Ale to už je úplná blbost. Laughing
jj na takovy kksyny nevěřim Very Happy
mně to zas tak nereálný nepřijde vždyť si vemte že už i vědci umějí vytvořit paralerní vesmír!
tam by mě zajimalo jak vytvořit lol! spíš se do něj dostat..
Návrat nahoru Goto down
http://ava-plus44.com
Popkiller
Paranormal kids
Paranormal kids
Popkiller


Poeet p?íspivku : 75
Age : 32
Location : Šaľa, Slovakia
Registration date : 06. 02. 08

Doppleganger Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doppleganger   Doppleganger Icon_minitimeSun Feb 17, 2008 1:32 am

no ale aj zname osobnosti mali v minulosti taketo skusenosti

- Johann Wolfgang von Goethe videl v jeden den presnu kopiu seba ako ide na ceste smerom do Drussenheimu obleceny v sivom obleku ... o 8 rokov isiel presne po tej iste on sam a uvedomil si ze ma oblecene presne to iste ako predtym ten druhy muz
- Katarina Velka raz videla svoju presnu kopiu ako ide k nej a bola z toho taka vystrasena, ze ju nariadila zastrlit ... to vsak nemalo ziadny efekt a zahadna zena zmizla
Návrat nahoru Goto down
Olitiau
Sasabonsam(Africa dragon)
Sasabonsam(Africa dragon)
Olitiau


Poeet p?íspivku : 117
Age : 32
Location : Povazska bystrica,Slovakia
Registration date : 02. 02. 08

Doppleganger Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doppleganger   Doppleganger Icon_minitimeSun Feb 17, 2008 1:33 am

Popkiller napsal:
no ale aj zname osobnosti mali v minulosti taketo skusenosti

- Johann Wolfgang von Goethe videl v jeden den presnu kopiu seba ako ide na ceste smerom do Drussenheimu obleceny v sivom obleku ... o 8 rokov isiel presne po tej iste on sam a uvedomil si ze ma oblecene presne to iste ako predtym ten druhy muz
- Katarina Velka raz videla svoju presnu kopiu ako ide k nej a bola z toho taka vystrasena, ze ju nariadila zastrlit ... to vsak nemalo ziadny efekt a zahadna zena zmizla

odkial si čerpal?Znie to zajímavé
Návrat nahoru Goto down
http://www.paranormalzone.estranky.cz
paci182
I Want To Believe
I Want To Believe
paci182


Poeet p?íspivku : 143
Age : 33
Location : Boskovice
Registration date : 13. 02. 08

Doppleganger Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doppleganger   Doppleganger Icon_minitimeSun Feb 17, 2008 1:33 am

Olitau napsal:
Popkiller napsal:
no ale aj zname osobnosti mali v minulosti taketo skusenosti

- Johann Wolfgang von Goethe videl v jeden den presnu kopiu seba ako ide na ceste smerom do Drussenheimu obleceny v sivom obleku ... o 8 rokov isiel presne po tej iste on sam a uvedomil si ze ma oblecene presne to iste ako predtym ten druhy muz
- Katarina Velka raz videla svoju presnu kopiu ako ide k nej a bola z toho taka vystrasena, ze ju nariadila zastrlit ... to vsak nemalo ziadny efekt a zahadna zena zmizla

odkial si čerpal?Znie to zajímavé
jj to je dobre
Návrat nahoru Goto down
http://ava-plus44.com
Popkiller
Paranormal kids
Paranormal kids
Popkiller


Poeet p?íspivku : 75
Age : 32
Location : Šaľa, Slovakia
Registration date : 06. 02. 08

Doppleganger Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doppleganger   Doppleganger Icon_minitimeSun Feb 17, 2008 1:38 am

Olitau napsal:
Popkiller napsal:
no ale aj zname osobnosti mali v minulosti taketo skusenosti

- Johann Wolfgang von Goethe videl v jeden den presnu kopiu seba ako ide na ceste smerom do Drussenheimu obleceny v sivom obleku ... o 8 rokov isiel presne po tej iste on sam a uvedomil si ze ma oblecene presne to iste ako predtym ten druhy muz
- Katarina Velka raz videla svoju presnu kopiu ako ide k nej a bola z toho taka vystrasena, ze ju nariadila zastrlit ... to vsak nemalo ziadny efekt a zahadna zena zmizla

odkial si čerpal?Znie to zajímavé

z Unexplained Mysteries
Návrat nahoru Goto down
Johnny_Morrison
Area 51 Founder
Area 51 Founder
Johnny_Morrison


Poeet p?íspivku : 48
Age : 30
Registration date : 11. 02. 08

Doppleganger Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doppleganger   Doppleganger Icon_minitimeSun Feb 17, 2008 12:19 pm

paci182 napsal:

tam by mě zajimalo jak vytvořit lol! spíš se do něj dostat..
no né fakt akorát jakmile ho vytvoří tak pro ně přestane existovat
Návrat nahoru Goto down
cyberra2n
Paranormal kids
Paranormal kids
cyberra2n


Poeet p?íspivku : 39
Age : 39
Registration date : 27. 02. 08

Doppleganger Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doppleganger   Doppleganger Icon_minitimeThu Feb 28, 2008 11:58 am

ako Mne sa stalo na zakladnej skole ze moja spoluziacka povedal Palko pocuj nebol si nahodou vcera tam a tam som ta videla okolo 16 00 ... A ja ze nie ved som bol doma viem lebo som sa hral na kompe a ona mi vravi ale ved niesom sprosta ani slepa ved som ta videla ....a ja ze mna urcite nie ... ako este jeden tip ma stretne v meste a Proste caw Jano ako sa mas a ja na neho pozeram ako Kamo mi sa pozname a on Jasne ved chodime na tu istu skolu A ja mu na to ako kamarat ale ja uz 1 pracujem Takze HaloOOo To niesom ja Ale on Boha No fakt niesi jano a ja nie Ja sa volam Palo a pracujem uz a nechodim na ziadnu skolu ......

Potom este jeden Tipek si ma zastavil a pita sa ma pocuj kamo ti niesi nahodou s co ja viem len tvz...Malaciek ja ze nie lebo Ako mam tam kamarataa ktory sa podoba alebo sa podobam na jeho kamarata .....

Priatelka bola na skoleny v Bratislave a bol tam daky madar a ze sa na mna strasne podobal ze ako keby mi s oka vipadol tak ako daco na tom bude pravda... Moj nazor ako stretol som sa stimto na vlastnej kozy tak viem o com hovorim a neboloo to jedniny raz ...Moj nazor a moja skusenost
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Doppleganger Empty
PříspěvekPředmět: Re: Doppleganger   Doppleganger Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Doppleganger
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Paranormal :: Mystéria :: Záhady ludstva-
Přejdi na: