Paranormal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paranormal

vitajte
 
Příjem§Latest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Mimozemšani

Goto down 
+7
Rusty
RU$$ELL
Miky
Popkiller
Rono
Olitiau
Johnny_Morrison
11 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
Popkiller
Paranormal kids
Paranormal kids
Popkiller


Poeet p?íspivku : 75
Age : 32
Location : Šaža, Slovakia
Registration date : 06. 02. 08

Mimozemšani - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mimozemšani   Mimozemšani - Stránka 2 Icon_minitimeWed Feb 27, 2008 9:17 pm

cyberra2n napsal:
Ako Aj na Ufo mam krasne spomienky ako jeden letny vecer sme isly s kamaratom v Banskej Bystricy s malej stanice smerom k tescu ked sme zbadali nad hlavami krasne 4ry svetla objekt bol este pred namy 100 m ale ziaden zvuk som nepocul ani kamarat ale ked letel objekt ponadnas tak sme poculy asi len take daco ako ked pocujete elektriku ako ked ste pri trafo stanici proste len dake Bzzzzz...a nic viac objekt bol asi odhadom 150 200 metrou nad namy bola tma tak sme videli len tie 4 svetla ktore boli poukladane do <> ....proste a bolo ticho objekt letel stale dalej a dalej ale nic sme nepoculi poviem vam bolo to velke ako odhadujem vzdialenost tych svietel ze to bolo velke ako footbalove ihrysko este vacsie ......Believe Of Not Believ...

zaujimavy zazitok ... ale najviac ma dostala veta ze boli poukladane do <> ... to sa da prelozit vselijako Laughing
Návrat nahoru Goto down
Miky
Paranormal future
Paranormal  future
Miky


Poeet p?íspivku : 101
Registration date : 03. 02. 08

Mimozemšani - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mimozemšani   Mimozemšani - Stránka 2 Icon_minitimeThu Feb 28, 2008 8:43 pm

citace :
zaujimavy zazitok ... ale najviac ma dostala veta ze boli poukladane do <> ... to sa da prelozit vselijako Laughing
Přesně já sem to četl jako sprostý slovo Very Happy a vy asi víte jaký...
Návrat nahoru Goto down
cyberra2n
Paranormal kids
Paranormal kids
cyberra2n


Poeet p?íspivku : 39
Age : 39
Registration date : 27. 02. 08

Mimozemšani - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mimozemšani   Mimozemšani - Stránka 2 Icon_minitimeMon Mar 03, 2008 12:14 pm

Heee sry no proste to bolo jedno svetlo v predu a v zadu a dva po bokoch... nebojte nebola to Hmm.....
Ale strasne zvlastni zazitok ako nemusite verit ani to od vas necakam ale fakt sa to stalo a nemam ako na to vysvetlenie lebo ako kazde lietadlo vyrobene clovekom je na baze trisky a ta je dost hlucna takze pri takej malej vyske by to bol riadny rachot a ako to co som videl tak to bolo uplne nehlucne az ked som to mal nad hlavou tak som pocul len take daco ako Bzzzz a nic viac ako keby som bol sam tak ako neverim vlastnim ociam ale bol so mnou este kamarat a este jedna slecna ale ta bola opita takze ta asi povedala asi tolko serte na to ufo a pome do teska kupit vinoO tak asi tak ..Hee no ako bolo to dost zaujimave
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Mimozemšani - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Mimozemšani   Mimozemšani - Stránka 2 Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Mimozemšani
Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2
 Similar topics
-

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Paranormal :: Ufo :: UFO a mimozemšania-
Přejdi na: