Paranormal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paranormal

vitajte
 
Příjem§Latest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Moja teória

Goto down 
AutorZpráva
McBean
Paranormal kids
Paranormal kids



Poeet p?íspivku : 2
Registration date : 10. 08. 10

Moja teória Empty
PříspěvekPředmět: Moja teória   Moja teória Icon_minitimeTue Aug 10, 2010 7:34 pm

Takže... Záahady a najmä Kryptozoológia ma fascinuje od malička... a Nessie je vec na ktorú skutočne verím.. mám na to svoju teóriu... V mnohých oblastiach svetového oceánu boli svedectvá morských príšer. Veľa z ich opisu sa podobalo na jurské vodné živočíchy. Napadalo ma čo keby tieto zvierata (aspoň niektoré z nich) mohli prežiť dobu ľadovú a náraz meteoritu.... len ma napadlo že sú to plazy a chlad by im určite nerobil dobre... lenže nedávne výskumi ( samozrejme nie moje ale vedecke:D) poukazujú na skutočnosť že tieto zvierata mohli byť teplokrvné (davalo by to logiku kedze tieto zvierata sice zili v teplych vodach ale ponarali sa do velkych a hlavne studenych hlbok... A co s tym ma spolocne jazero? no toto jazero bolo do nedavna (ak nie aj teraz) spojene s morom... mozno tieto zvierata v dnesnej dobe oblubovali túto lokalitu... Udajne svedectvo z 20. storocia hovori ze nessie vysla aj na breh kde ju stretol jeden profesor.. popisal to ako krizenca tulena s plesiosaurom... Nessie nie je jedine zviera ktore bolo popisane ako typ tychto dlhokrkych jurskych zvierat.... nasla sa aj mrtvola v hnilobnom rozklade takehoto typu zvierata... podla mna je ich viacero na otvorenom mory... Na rozne jazerne prisery niak moc neverim ale nessie je ina... a nie je to podla mna len jedna.. samozrejme ako tu uz bolo pisane je ich tam viacero.. generacie a generacie:D.. aj to viedo co tam bolo to vyzeralo na skupinku zvierat... tak co vy nato?
Návrat nahoru Goto down
 
Moja teória
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Paranormal :: Kryptozoologia :: Morské príšery-
Přejdi na: