Paranormal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paranormal

vitajte
 
Příjem§Latest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Poltergeist

Goto down 
+2
Olitiau
Miky
6 posters
AutorZpráva
Miky
Paranormal future
Paranormal  future
Miky


Poeet p?íspivku : 101
Registration date : 03. 02. 08

Poltergeist Empty
PříspěvekPředmět: Poltergeist   Poltergeist Icon_minitimeMon Feb 04, 2008 9:22 pm

Viděl jste někdo případ Poltergeista?
Já osobně jsem ho ještě nezažil a ani nechci,ale viděl jsem na netu videa a myslim si že je to docela zajímavý co myslíte?
Návrat nahoru Goto down
Olitiau
Sasabonsam(Africa dragon)
Sasabonsam(Africa dragon)
Olitiau


Poeet p?íspivku : 117
Age : 32
Location : Povazska bystrica,Slovakia
Registration date : 02. 02. 08

Poltergeist Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poltergeist   Poltergeist Icon_minitimeMon Feb 04, 2008 9:26 pm

NO je to zajimavy jav vyzera to strašiedelne myslim ze česku a na slovensku je to zriedkave ale zažit by to tiez nechcel
Návrat nahoru Goto down
http://www.paranormalzone.estranky.cz
Johnny_Morrison
Area 51 Founder
Area 51 Founder
Johnny_Morrison


Poeet p?íspivku : 48
Age : 29
Registration date : 11. 02. 08

Poltergeist Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poltergeist   Poltergeist Icon_minitimeMon Feb 11, 2008 8:29 pm

podle čas. Fakta X se poltergaisti objevují u malých dětí a možná je to prý jejich nějaká skrtá psych. funkce
Návrat nahoru Goto down
Jino
Paranormal kids
Paranormal kids
Jino


Poeet p?íspivku : 14
Age : 37
Registration date : 02. 02. 08

Poltergeist Empty
PříspěvekPředmět: děti   Poltergeist Icon_minitimeMon Feb 11, 2008 9:07 pm

Johnny_Morrison napsal:
podle čas. Fakta X se poltergaisti objevují u malých dětí a možná je to prý jejich nějaká skrtá psych. funkce
No je to možné, děti jsou vnímavější k těmto věcem. Já například není to žádné duchovno nebo tajemno - ale jako malý jsem dokázal ovládat sny, říká se tomu luciidní snění, teď mi to tak nejde, protože to netrenuji. Ale jako malý když se mi zdávali sny, které se mi nelíbili, tak jsem jakoby ve spánku jen přepl televizi na jinsí program a sup, byl jsem v jiném snu. Vím že se mi to hodně líbilo.
Návrat nahoru Goto down
Miky
Paranormal future
Paranormal  future
Miky


Poeet p?íspivku : 101
Registration date : 03. 02. 08

Poltergeist Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poltergeist   Poltergeist Icon_minitimeMon Feb 11, 2008 10:27 pm

Jino napsal:
Johnny_Morrison napsal:
podle čas. Fakta X se poltergaisti objevují u malých dětí a možná je to prý jejich nějaká skrtá psych. funkce
No je to možné, děti jsou vnímavější k těmto věcem. Já například není to žádné duchovno nebo tajemno - ale jako malý jsem dokázal ovládat sny, říká se tomu luciidní snění, teď mi to tak nejde, protože to netrenuji. Ale jako malý když se mi zdávali sny, které se mi nelíbili, tak jsem jakoby ve spánku jen přepl televizi na jinsí program a sup, byl jsem v jiném snu. Vím že se mi to hodně líbilo.
Vau tak to seš dost dobrej Cool Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Jino
Paranormal kids
Paranormal kids
Jino


Poeet p?íspivku : 14
Age : 37
Registration date : 02. 02. 08

Poltergeist Empty
PříspěvekPředmět: děti   Poltergeist Icon_minitimeTue Feb 12, 2008 7:32 pm

Miky napsal:
Jino napsal:
Johnny_Morrison napsal:
podle čas. Fakta X se poltergaisti objevují u malých dětí a možná je to prý jejich nějaká skrtá psych. funkce
No je to možné, děti jsou vnímavější k těmto věcem. Já například není to žádné duchovno nebo tajemno - ale jako malý jsem dokázal ovládat sny, říká se tomu luciidní snění, teď mi to tak nejde, protože to netrenuji. Ale jako malý když se mi zdávali sny, které se mi nelíbili, tak jsem jakoby ve spánku jen přepl televizi na jinsí program a sup, byl jsem v jiném snu. Vím že se mi to hodně líbilo.
Vau tak to seš dost dobrej Cool Twisted Evil

No není to nic zavratneho Smile . Myslím že takové sny má každý, nebo měl. Schválně - až se ti bude něco zdát. Zkus si uvědomit že je to jen sen a muzes si delat co chces, jit kam chces. Já třeba dříve rád ve snu lítal (ale to si nepamatuji jestli jsem si to uvedomil že je to sen a nebo ne). Taková malá rada - nevím jak u vas, ale me kdyz se zdaji sny, tak jsou ty situace v tom takové divné (mozna ze to bude znit jinak , ale slovo NAPLANOVANE - mi ted prijde jako nejvhodnejsi, nevim jak bych to popsal) a treba zkuste si treba nejaký reflex vyzkouset ve snu, treba dobra metoda jsou prej hodinky, zvyknout si na ne a chodit s nema spat, ve snu vam pak mohou pomoct si uvedomit ze je to sen, kdyz si treba reknete ze se podívate kolik je hodin (jak rikam muze to pomoct a nemusi, zalezi na kazdem z nas jaky zpusob je pro neho nejlepsi). Ale z takovýchto snů sem po ránu měl dobrou naladu a dodneska na ne velice rad vzpominam. A navic z luciidniho sneni neni daleko k Astralnimu cestovani - coz se mi zatim nepovedlo.
Návrat nahoru Goto down
Popkiller
Paranormal kids
Paranormal kids
Popkiller


Poeet p?íspivku : 75
Age : 32
Location : Šaľa, Slovakia
Registration date : 06. 02. 08

Poltergeist Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poltergeist   Poltergeist Icon_minitimeWed Feb 13, 2008 12:56 am

Jino napsal:
Miky napsal:
Jino napsal:
Johnny_Morrison napsal:
podle čas. Fakta X se poltergaisti objevují u malých dětí a možná je to prý jejich nějaká skrtá psych. funkce
No je to možné, děti jsou vnímavější k těmto věcem. Já například není to žádné duchovno nebo tajemno - ale jako malý jsem dokázal ovládat sny, říká se tomu luciidní snění, teď mi to tak nejde, protože to netrenuji. Ale jako malý když se mi zdávali sny, které se mi nelíbili, tak jsem jakoby ve spánku jen přepl televizi na jinsí program a sup, byl jsem v jiném snu. Vím že se mi to hodně líbilo.
Vau tak to seš dost dobrej Cool Twisted Evil

No není to nic zavratneho Smile . Myslím že takové sny má každý, nebo měl. Schválně - až se ti bude něco zdát. Zkus si uvědomit že je to jen sen a muzes si delat co chces, jit kam chces. Já třeba dříve rád ve snu lítal (ale to si nepamatuji jestli jsem si to uvedomil že je to sen a nebo ne). Taková malá rada - nevím jak u vas, ale me kdyz se zdaji sny, tak jsou ty situace v tom takové divné (mozna ze to bude znit jinak , ale slovo NAPLANOVANE - mi ted prijde jako nejvhodnejsi, nevim jak bych to popsal) a treba zkuste si treba nejaký reflex vyzkouset ve snu, treba dobra metoda jsou prej hodinky, zvyknout si na ne a chodit s nema spat, ve snu vam pak mohou pomoct si uvedomit ze je to sen, kdyz si treba reknete ze se podívate kolik je hodin (jak rikam muze to pomoct a nemusi, zalezi na kazdem z nas jaky zpusob je pro neho nejlepsi). Ale z takovýchto snů sem po ránu měl dobrou naladu a dodneska na ne velice rad vzpominam. A navic z luciidniho sneni neni daleko k Astralnimu cestovani - coz se mi zatim nepovedlo.

no tak toto je zaujimave. .. ja si niekedy vo snoch uvedomim ze to je len sen takze sa v tom sne nemusim o nieco snazit alebo nieco robit, niecoho sa bat ... napriklad nejak blbost ze mam ist pisat test z fyziky a chvilu som v to sne nervozny a potom si uvedomim ze nemam dovod lebo je to len sen a ze rano bude vsetko ok
Návrat nahoru Goto down
Johnny_Morrison
Area 51 Founder
Area 51 Founder
Johnny_Morrison


Poeet p?íspivku : 48
Age : 29
Registration date : 11. 02. 08

Poltergeist Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poltergeist   Poltergeist Icon_minitimeWed Feb 13, 2008 4:17 pm

já ve anu kolikrát dělám úplný kraviny, ale ÚPLNÝ to bych ve skutečnosti nikdy neudělal, kolikrát to ani nejde
Návrat nahoru Goto down
Jino
Paranormal kids
Paranormal kids
Jino


Poeet p?íspivku : 14
Age : 37
Registration date : 02. 02. 08

Poltergeist Empty
PříspěvekPředmět: sny   Poltergeist Icon_minitimeWed Feb 13, 2008 8:31 pm

Popkiller napsal:
Jino napsal:
Miky napsal:
Jino napsal:
Johnny_Morrison napsal:
podle čas. Fakta X se poltergaisti objevují u malých dětí a možná je to prý jejich nějaká skrtá psych. funkce
No je to možné, děti jsou vnímavější k těmto věcem. Já například není to žádné duchovno nebo tajemno - ale jako malý jsem dokázal ovládat sny, říká se tomu luciidní snění, teď mi to tak nejde, protože to netrenuji. Ale jako malý když se mi zdávali sny, které se mi nelíbili, tak jsem jakoby ve spánku jen přepl televizi na jinsí program a sup, byl jsem v jiném snu. Vím že se mi to hodně líbilo.
Vau tak to seš dost dobrej Cool Twisted Evil

No není to nic zavratneho Smile . Myslím že takové sny má každý, nebo měl. Schválně - až se ti bude něco zdát. Zkus si uvědomit že je to jen sen a muzes si delat co chces, jit kam chces. Já třeba dříve rád ve snu lítal (ale to si nepamatuji jestli jsem si to uvedomil že je to sen a nebo ne). Taková malá rada - nevím jak u vas, ale me kdyz se zdaji sny, tak jsou ty situace v tom takové divné (mozna ze to bude znit jinak , ale slovo NAPLANOVANE - mi ted prijde jako nejvhodnejsi, nevim jak bych to popsal) a treba zkuste si treba nejaký reflex vyzkouset ve snu, treba dobra metoda jsou prej hodinky, zvyknout si na ne a chodit s nema spat, ve snu vam pak mohou pomoct si uvedomit ze je to sen, kdyz si treba reknete ze se podívate kolik je hodin (jak rikam muze to pomoct a nemusi, zalezi na kazdem z nas jaky zpusob je pro neho nejlepsi). Ale z takovýchto snů sem po ránu měl dobrou naladu a dodneska na ne velice rad vzpominam. A navic z luciidniho sneni neni daleko k Astralnimu cestovani - coz se mi zatim nepovedlo.

no tak toto je zaujimave. .. ja si niekedy vo snoch uvedomim ze to je len sen takze sa v tom sne nemusim o nieco snazit alebo nieco robit, niecoho sa bat ... napriklad nejak blbost ze mam ist pisat test z fyziky a chvilu som v to sne nervozny a potom si uvedomim ze nemam dovod lebo je to len sen a ze rano bude vsetko ok

Jo takove sny sem sem mival taky Very Happy to probuzeni je suprove Very Happy pohodicka zadna pisemka, test proste nic a pak dojdes do skoly, a vona prepadovka Shocked jocolor
Návrat nahoru Goto down
Miky
Paranormal future
Paranormal  future
Miky


Poeet p?íspivku : 101
Registration date : 03. 02. 08

Poltergeist Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poltergeist   Poltergeist Icon_minitimeWed Feb 13, 2008 8:58 pm

citace :
Jo takove sny sem sem mival taky Very Happy to probuzeni je suprove Very Happy pohodicka zadna pisemka, test proste nic a pak dojdes do skoly, a vona prepadovka Shocked jocolor
Heh lol! lol!
Návrat nahoru Goto down
paci182
I Want To Believe
I Want To Believe
paci182


Poeet p?íspivku : 143
Age : 32
Location : Boskovice
Registration date : 13. 02. 08

Poltergeist Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poltergeist   Poltergeist Icon_minitimeSat Feb 16, 2008 6:10 pm

poltegiest byly určitě několikrat v česku.. bylo to i ve zpravach.. neni pochybu že existuji ale kdo to je a odkud se bere..
Návrat nahoru Goto down
http://ava-plus44.com
Sponsored content





Poltergeist Empty
PříspěvekPředmět: Re: Poltergeist   Poltergeist Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
Poltergeist
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Paranormal :: Mystéria :: Paranormálne javy a duchovia-
Přejdi na: