Paranormal

vitajte
 
Příjem§FAQHledatRegistraceSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení

Share | 
 

 Výpovede autorít

Goto down 
AutorZpráva
cyberra2n
Paranormal kids
Paranormal kids
avatar

Poeet p?íspivku : 39
Age : 33
Registration date : 27. 02. 08

PříspěvekPředmět: Výpovede autorít   Mon Mar 03, 2008 12:28 pm

Prečo je jav UFO zahalený tajomstvom

V tomto článku prinášame výpovede mimoriadne dôveryhodných osôb, ktoré potvrdzujú, že už roky trvá výskum udalostí súvisiacich s javom UFO. Na Zem boli stiahnuté a preskúmané objekty mimozemského pôvodu, ktoré priniesli svoje plody. Ide o výpovede z projektu Odhalenie (Disclosure Project), zverejneného v minulom roku. Budeme sa zaoberať skúsenosťami a výpoveďami Nicka Popeho, Dana Morrisa, Larryho Warena a iných.Dlhoročný pracovník Ministerstva obrany Veľkej Británie Nick Pope bol v deväťdesiatych rokoch šéfom úradu pre výskum a vyšetrovanie javov UFO. Z jeho správ sa dozvedáme o nepopierateľne pravdivých údajoch, pochádzajúcich z niekoľkých udalostí, ktoré súviseli s mohutnými objektmi pohybujúcimi sa neuveriteľnou rýchlosťou. Objekty pozorovali zrakovo i na radaroch príslušníci britskej armády. Podľa ich vyjadrenia celkom iste nešlo o výtvory človeka. Pope potvrdil aj udalosť, ku ktorej došlo na základni v Bentwatersi a iných prípadov na území Veľkej Británie. Priznal, že existuje rozsiahla zbierka vládnych dokumentov týkajúcich sa javov UFO.

Pristátie kozmickej lode

Larry Waren, dôstojník Vzdušných síl Spojených štátov, bol bezpečnostným dôstojníkom na leteckej základni Bentwaters vo Velkej Británii v roku 1980, keď tam pristálo kozmické plavidlo. Objekt zrazu vzlietol a zostal nehybne stál vo vzduchu, pričom pôsobil na personál letiska. Po tejto udalosti mnohých pracovníkov letiska, ktorí incident sledovali, zastrašovali a po výsluchoch ich prinútili podpísať, že majú povinnosť podávať falošnú verziu udalosti.

Warrenovo priznanie potvrdzujú viacerí svedkovia tejto udalosti. Existujú aj oficiálne dokumenty z tejto udalosti a fotografia, ako aj dokumentácia fyzických stôp pristátia. Okrem toho udalosť potvrdil predstaviteľ Ministerstva obrany Velkej Británie Nic Pope, päťhviezdičkový admirál a bývalý minister obrany lord Hill-Norton a seržant Cliford Stone.

Takisto starší seržant Vzdušných síl USA Dan Morris, člen personálu NRO (National Reconnaissance Office) dnes na dôchodku, bol počas svojej služby dlhé roky poverovaný úlohami, ktoré súviseli s mimozemskými civilizáciami. Po odchode z letectva ho angažovali v supertajnej jednotke NRO. Keď tam pracoval, zúčastňoval sa na plnení úloh, ktoré sa týkali mimozemských operácií. Jeho stupeň prístupu k tajným správam bol Cosmic Top Secret, stupeň, ktorý podľa neho nikdy nemal žiaden prezident Spojených štátov.

Vo svojom priznaní hovorí o vraždách National Security Agency a objasňuje, ako americká armáda spôsobila v roku 1947 katastrofu mimozemskej kozmickej lode v blízkosti Roswellu, zajala jednu z bytostí, ktoré boli na palube, a väznila ju v Los Alamos tri roky, kým nezomrela. Morris hovorí o skupinách rozviedky, ktoré zastrašovali, diskreditovali a dokonca odstraňovali svedkov udalostí, súvisiacich s mimozemskými bytosťami. Hovoril aj o nemeckých pokusoch kopírovať UFO, ktoré sa začali ešte pred druhou svetovou vojnou.

Prečo nemáme energiu zadarmo

Morris hovoril aj o súčasnej energetickej kríze,pričom dodal, že už od štyridsiatych rokov(!) nepotrebujeme ropu či uhlie, pretože už vtedy boli vypracované metódy na získavanie energie zadarmo, ktoré sa udržiavajú v tajnosti (verejne o tom dnes hovorí na svojej webovej stránke a časopise WM magazín spisovateľ Jiŕí Wojnar a, samozrejme, veľa iných ľudí). Keď sa Morrisa spýtali, prečo sa pravda o existencii mimozemských bytostí a ich plavidlách (UFO) udržiava v tajnosti, povedal: "To, čo Pudia, ktorí sú pri moci, naozaj nechcú, aby sme vedeli, sú metódy získavania energie zadarmo, ktorá by bola prístupná každému...` Morris vystríha pred zostreľovaním lodí mimozemských bytostí, pretože ich to môže prinútiť k odvete: "To by bol náš koniec," povedal.

Don Phillips slúžil vo Vzdušných silách Spojených štátov a pôsobil na základni

v Las Vegas, keď v obrovskej výške pozorovali UFO letiace nad horou Charleston na severovýchod od mesta. Okrem toho spolupracoval s Kellym Johnsonom vo firme Lockheed Skunkworks pri konštrukcii a stavbe lietadiel U-2 a SR-71 Blackbird (výzvedné lietadlá, ktoré dosahujú veľkú výšku a majú veľký dolet). Potvrdzuje, že Spojené štáty majú mimozemské zariadenia a vďaka ich preskúmaniu sa im podarilo dosiahnuť neobyčajný technologický postup.

Phillips tvrdí, že v päťdesiatych a šesťdesiatych rokoch NATO robilo výskumy mimozemských rás a podalo o tom hlásenia predstaviteľom rôznych krajín. Okrem toho tvrdí, že existujú záznamy a filmová dokumentácia zo stretnutia mimozemských bytostí s predstaviteľmi USA v Kalifornii v roku 1954. Zverejnil aj zoznam niektorých technologických úspechov, ktoré Amerika dosiahla vďaka mimozemšťanom: lasery, noktovízory, nepriestrelné vesty, superpočítače... A či sú tieto mimozemské bytosti voči ľudom nepriateľsky naladené? Hovorí: "Keby boli, pri ich možnostiach by nás mohli zničiť už dávno alebo aspoň spôsobiť značné škody."

Don Phillips v súčasnosti pracuje na vypracovaní systémov generovania energií, využívajúcich prirodzené energie našej planéty, na systémoch, ktoré môžu eliminovať znečistenie životného prostredia a značne znížiť využívanie uhlia a ropy. Človek skrývajúci sa pod značkou A. H. z firmy Boening ,Aerospace získal určité informácie bezprostredne od členov skupín zaoberajúcich sa problematikou UFO vo vláde, armáde a v civilných firmách. Má priateľov v CIA, NSA, NASA, JPL (Jet Propulsion Laboratory), ONI (Office of Naval Inteligence), NRO, USAF (Vzdušné sily USA,v tzv. sfére 51 , v Boeingu a v mnohých ďalších inštitúciách a firmách.Kedysi pracoval pre firmu Boening. Predstavili ho štvorhviezdičkovému generálovi Curtisovi Lemayovi, ktorý ho jedného dňa pozval do svojho domu v Newporte Beachv Kalifomii. Počas tohto stretnutia Lemay potvrdil pravdivosť katastrofy mimozemskej kozmickej lode v blízkosti Roswellu.Informátor z NSA mu povedal, že Henry Kissinger, George Bush st., Ronald Reagan a Michail Gorbačov boli presne informovaní o existencii mimozemských bytostí.

Jeho kontakt z CIA mu zasa uviedol, že vzdušné sily zostrelili niekoľko lodí mimozemských bytostí.Priateľ pracujúci v Boeingu bol členom skupiny hľadajúcej zostrelené objekty a osobne videl, ba dokonca prenášal telá mimozemských bytostí.A. H. tvrdí. že skupina FBI zistila, že pokusy s radarmi mali vplyv na mimozemské lode a boli príčinou mnohých katastrôf. Tvrdil aj to, že existujú podzemné základne, kde sa testujú mimozemské technológie. Jedna z nich je v Utahu, ďalšie sú Edwards, March v Kalifornii a existuje aj základňa Eglin na Floride. Takéto základne existujú aj v Anglicku a na iných miestach sveta.

Astronauti neraz videli UEO

Donna Harová, bývalá kontraktová pracovníčka NASA, mala prístup k tajným materiálom v čase, keď pracovala pre Philco Ford, ktorý bol podriadený NASA. Povedala, že jej ukázali fotografiu s jasne viditeľným UFO. Jej kolega povedal, že jeho práca spočíva vo vyretušovávaní takýchto dôkazov existencie UFO z fotografií predtým, ako ich zverejnia. Od iných pracovníkov Kozmického centra Johnsona sa Donna Harová dozvedela, že astronauti často videli mimozemské lode, a keď niektorí chceli o tom hovoriť, boli umlčaní.Harland Bentley, armáda USA, bol angažovaný do prác tajného charakteru, a to v mnohých agentúrach vlády USA vrátane NASA a DoE. Má značnú prax v jadrovom inžinierstve. Bentley hovorí o tom, ako bol svedkom katastrofy UFO v oblasti raketového polygónu Nike Ajax v štáte Maryland. Na obrazovke radaru videl ako skupina cudzích lodí odlietava s rýchlosťou 27 000 kilometrov za hodinu po tom, čo nehybne stála určitý čas vo vzduchu. Hovorí aj o udalosti z prelomu rokov 1967 - 1968, keď odpočúval rozhovor medzi centrálou v Houstone (centrum kozmických letov) a astronautmi na orbite, ktorí sa vyhli kolízii s UFO, ako aj o cudzích bytostiach, ktoré astronauti videli cez iluminátory nachádzajúce sa na povrchu UFO.

Antigravitačné motory Američanov

Inžinier zo závodov McDonnell Douglas Aerospace doktor Robert Wood pracoval ako aerokozmický inžinier štyridsať rokov. Vo svojom odhalení uvádza, že keď pracoval v McDonnell Douglas Aerospace poslali ho služobne preskúmať pohonný systém mimozemských lodí.

Potvrdil existenciu iných podnikov aerokozmického priemyslu tohto druhu, ktoré nielenže sú reálne, ale majú mimozemský charakter a sú veľmi prísne strážené. Mark McCandlish zo Vzdušných síl Spojených štátov je dokonalým aerokozmickým ilustrátorom a pracoval pre viacero popredných aerokozmických korporácií v Spojených štátoch. Jeho kolega Brad Sorenson, s ktorým spolu študoval, pracoval na základni vzdušných síl Norton,kde bol svedkom kopírovania i kozmických lodí, nazývaných ~ skrátene ARV, ktoré boli schopné visieť vo vzduchu. Podľa toho, čo poznal, Spojené štáty už veľa rokov majú antigravitačné motory.Skonštruovali ich postupne, ako výsledok skúmania havarovaných kozmických lodí... ' Fred Threlfell, inštruktor Kanadského kráľovského vojenského letectva, bol počas služby v roku 1953 na základni RCAF v Toronte svedkom vydareného experimentu, ktorý spočíval v dematerializácii a materializácii objektu. Vzhľadom na to, že mal prístup k prísne tajným materiálom, mohol vidieť aj originálne filmy z knižnice základne. Mnohé z filmov predstavovali UFO. Boli to objekty fotografované v rôznych pozíciách, rôznych tvarov, ktoré celkom iste nemali pozemský pôvod. Sám videl na nebi manévrujúce UFO.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Výpovede autorít
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Paranormal :: Ufo :: UFO a mimozemšťania-
Přejdi na: