Paranormal

vitajte
 
Příjem§FAQHledatRegistraceSeznam uživatelůUživatelské skupinyPřihlášení

Share | 
 

 Katastrofy UFO

Goto down 
AutorZpráva
cyberra2n
Paranormal kids
Paranormal kids
avatar

Poeet p?íspivku : 39
Age : 33
Registration date : 27. 02. 08

PříspěvekPředmět: Katastrofy UFO   Mon Mar 03, 2008 12:25 pm

Existujú mimozemské civilizácie alebo nie? Prečo vežmoci investujú obrovské sumy na výskum vzdialených oblastí galaxie, ale ignorujú správy o prítomnosti bytostí z iných svetov na Zemi? Prečo zatajujú dôkazy o haváriách kozmických lodí? Prečo vlády a nimi ovplyvňovaní vedci odmietajú existenciu fenoménu UFO? Takto by sme sa mohli pýtať ešte dlho. Pokúsme sa na vec pozrieť inak.

V polovici apríla tohto roku v rezervácii Rusell v Lafayette v okolí San Franciska odborníci prezentovali prototyp rádioteleskopu najnovšej generácie One Hectar Telescope, krátko 1hT. Zaberá povrch jedného hektára a vznikol v spolupráci SETI (Inštitút na vyhžadávanie mimozemských civilizácií) s Kalifornskou univerzitou v Berkeley. Jeho úlohou je vyhžadávanie signálov od mimozemských civilizácií... Na druhej strane politici, armáda i vedci jav UFO negujú a vysmievajú sa ,,lietajúcim tanierom". Špeciálne služby používajú osvedčené metódy: provokovanie a vysmievanie nevhodných osôb či združení. Napríklad bežne podsúvajú upravené informácie o UFO a potom v súlade s pravdou oznámia, že sú fikciou. Ten, komu informácie podsunuli, je verejne zdiskreditovaný a nik ho viac neberie vážne. A to je hlavný účel.

K obzvlášť utajovaným patria katastrofy UFO. Nie, nie je to výmysel fantastických filmov. Katastrofy kozmických lodí mimozemšťanov vôbec nie sú také zriedkavé, ako by sme si mysleli. Ufológovia sú presvedčení, že informácie o katastrofách UFO a prenesenie ich posádok (živých či mŕtvych) sú najviac chráneným tajomstvom vlád a armád mnohých krajín. Médiá a ufológovia sa o nich dozvedia z neoficiálnych armádnych zdrojov. Následkom toho sú tieto informácie nepresné a nevežmi bohaté na podrobnosti. Otázkou je, či takéto správy možno považovať za pravdivé, a ak áno, ktoré z nich takými sú.

Ku kožkým katastrofám UFO došlo doteraz na Zemi? Americké ufologické zdroje udávajú rôzne čísla. ,,Lietajúci tanier" sa údajne rozbil v Roswelli, malom mestečku USA, v roku 1947. Je to opísané v desiatkach kníh, dokumentárnych i hraných filmoch. Bádatelia menujú aj iné miesta a dátumy. Celkove v rokoch 1947 -- 1973 došlo v USA až k 17 katastrofám, a to v oblasti Arizony, Nového Mexika a v juhozápadnej oblasti Spojených štátov.

Podža ruských zdrojov bolo katastrof UFO vyše 50. Došlo k nim na celom svete v rokoch 1740 -- 1992. Zoznam katastrof sa začína v roku 1740, keď zaznamenali výbuch UFO vo Francúzsku. Malo tvar ohnivej gule. Podža údajov z archívov KGB a GRU (vojenskej rozviedky bývalého ZSSR), neindentifikované lietajúce objekty vežakrát havarovali na území Ruska.

Ku katastrofám UFO došlo aj v Bielorusku v roku 1941, okolo Brestu, Minska a Vitebska. Tri poškodené objekty previezli do Omska. Na toto miesto preniesli vraj aj rozbité UFO a tri telá členov posádky po katastrofe v okolí Tomska v júni 1966. Na Kryme údajne v roku 1991 UFO zostrelila sovietska armáda. K havárii UFO došlo údajne aj v Požsku. Najznámejšia je katastrofa z 21. januára 1959 z Gdyne. Z neoficiálnych zdrojov prenikli informácie o ďalšej katastrofe v roku 1994 vo vojenskej oblasti v okolí Olsztyna, kde vojaci objavili a prebrali vrak UFO.

Rôzne zdroje, rôzne miesta a časy katastrof. Dňa 15. mája 1950 došlo k havárii v Argentíne, 280 km od Babia Blancy. V roku 1955 havarovalo ďalšie UFO a spadlo do Botnického zálivu pri pobreží Švédska.

Kožko bolo takýchto katastrof a aké boli ich príčiny? Skrývajú tajné služby mnohých krajín pravdu o UFO a vyrábajú falošné stopy? Spolupracujú armády mnohých krajín (často navzájom znepriatelené) pri skúmaní vrakov neindentifikovaných lietajúcich objektov? Niektorí ufológovia tvrdia, že nepresnosti, objavujúce sa v tejto záležitosti, sú dielom tajných služieb, šíriacich dezinformácie.

V mnohých správach kozmické lode mimozemšťanov majú tvar nielen tanierov a gúž, ale aj cigár a trojuholníkov.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Olitiau
Sasabonsam(Africa dragon)
Sasabonsam(Africa dragon)
avatar

Poeet p?íspivku : 117
Age : 27
Location : Povazska bystrica,Slovakia
Registration date : 02. 02. 08

PříspěvekPředmět: Re: Katastrofy UFO   Mon Mar 03, 2008 2:09 pm

Na skoro všetko verím ale ten roswell si myslim že neni pravda.

_________________Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://www.paranormalzone.estranky.cz
 
Katastrofy UFO
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Paranormal :: Ufo :: UFO a mimozemšťania-
Přejdi na: