Paranormal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paranormal

vitajte
 
Příjem§Latest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 duchovia - ghosts

Goto down 
5 posters
AutorZpráva
GreenGirl
Paranormal kids
Paranormal kids
GreenGirl


Poeet p?íspivku : 3
Age : 30
Registration date : 06. 02. 08

duchovia - ghosts Empty
PříspěvekPředmět: duchovia - ghosts   duchovia - ghosts Icon_minitimeFri Feb 15, 2008 12:20 am

tak podla mna existuju.....ako, niekto hovori ze nic take neexistuje ale za to ze nieco nevidime to nemusi neexistovat! ja na nich verim! uplne najviac! mam aj prihodu....s kamoškamy sme boli na cintorine a fotili duchov, teda aspon sa o to snazili a kamoška odfotila! na strome pri hrobe bolo nieco ako flak a svietilo to....slnko to nebolo bo ten strom bol hruby a tusim bolo aj zamracene!! na nestastie kamoska fotku vymazala =/ a tiez mam podozrenie ze u mna doma je nejaky duch bo zviknem pocut kroky, citim ze ma niekto sleduje a kutikom oka zviknem videt nieco prebehnut tak nefim.....podla mna EXISTUJU!!! Exclamation tot vše...

GreenGirl Smile ....sorry za chyby xD
Návrat nahoru Goto down
Miky
Paranormal future
Paranormal  future
Miky


Poeet p?íspivku : 101
Registration date : 03. 02. 08

duchovia - ghosts Empty
PříspěvekPředmět: Re: duchovia - ghosts   duchovia - ghosts Icon_minitimeFri Feb 15, 2008 10:42 am

Já si taky myslim že je to fakt,protože jsem už viděl pár duvěrohodných fotek Twisted Evil
Návrat nahoru Goto down
Popkiller
Paranormal kids
Paranormal kids
Popkiller


Poeet p?íspivku : 75
Age : 32
Location : Šaľa, Slovakia
Registration date : 06. 02. 08

duchovia - ghosts Empty
PříspěvekPředmět: Re: duchovia - ghosts   duchovia - ghosts Icon_minitimeFri Feb 15, 2008 10:18 pm

jo ja si tiez myslim ze exsituju aj ked to je taka dost tema na diskusiu ... ale myslim ze existuju par doveryhodnhych fotiek a videi som videl aj ja Smile
Návrat nahoru Goto down
paci182
I Want To Believe
I Want To Believe
paci182


Poeet p?íspivku : 143
Age : 32
Location : Boskovice
Registration date : 13. 02. 08

duchovia - ghosts Empty
PříspěvekPředmět: Re: duchovia - ghosts   duchovia - ghosts Icon_minitimeFri Feb 15, 2008 10:21 pm

jj to určitě.. ale větší zahada.. KDO a KDE jsou ti duchové... a jak se jimy stali nebo proč se zjevují ..atd.
Návrat nahoru Goto down
http://ava-plus44.com
Miky
Paranormal future
Paranormal  future
Miky


Poeet p?íspivku : 101
Registration date : 03. 02. 08

duchovia - ghosts Empty
PříspěvekPředmět: Re: duchovia - ghosts   duchovia - ghosts Icon_minitimeSat Feb 16, 2008 12:04 am

paci182 napsal:
jj to určitě.. ale větší zahada.. KDO a KDE jsou ti duchové... a jak se jimy stali nebo proč se zjevují ..atd.
Přesně já si myslim že by to mohlo mýt nějaké spojení z magií Smile
Návrat nahoru Goto down
cyberra2n
Paranormal kids
Paranormal kids
cyberra2n


Poeet p?íspivku : 39
Age : 39
Registration date : 27. 02. 08

duchovia - ghosts Empty
PříspěvekPředmět: Re: duchovia - ghosts   duchovia - ghosts Icon_minitimeWed Feb 27, 2008 3:02 pm

Ako ja Sa takouto otazkou ako ani nezaoberam ze kde a skade su alebo co Ako maly sme doma choru starku spavala v rodicovskej izbe ale pohorsilo sa jej tak sme ju odviezli do nemocnice a jeden vecer mas domaci pes prisiel na prach tej izby a zacal strasne zurit a brechat bolo to okolo 22 00 a na druhy den nam zavolali s nemocnice ze stara mama zomrela okolo 22 00 tak sa snami prisla rozlucit a pes to vicitil a od vtedy pravidelne ked sedim doma za kompom vidim tiene ktore prechazdaju okolo mna ale ako je to pohoda za tie roky som si zvikol ako nieje to nic strasne ako je to len siluleta postavi ktora hned zmizne a nic viac mame po nej chatu na jednej dedinke a to je to iste ako raz za cas sa stane aj kamaratom ked sme tam ze vidia tiene ktore prejdu len tak cez izbu ale to je pohoda im vravim ale oni stale neveria ale ak nechcu tak je to ich vec no nie any vi nemusite ....
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





duchovia - ghosts Empty
PříspěvekPředmět: Re: duchovia - ghosts   duchovia - ghosts Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
duchovia - ghosts
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Paranormal :: Mystéria :: Paranormálne javy a duchovia-
Přejdi na: